(096) 213 02 66
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити

Тісто для ліплення та пластилін

Перше, що починає інтересувати людину майже що з самого народження це те, що можна помацати руками. І купити пластилін - відмінне рішення для будь-яких батьків. Він допоможе дитині розвинути як дрібну моторику рук, так і просторове мислення. А це - одні з найважливіших навичок, які знадобляться людині на її життєвому шляху.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

7 грн.
Артикул: 58853Відгуки покупців:


Пластилін для дітей купують часто, його можна зустріти буквально всюди - на ринках, в супермаркетах і навіть на лавках поруч з вокзалами. Його продають просто всюди. А все тому що популярність цього товару ніколи не зменшиться. Про це говорять і знахідки археологів.

Тісто для ліплення почали робити ще в античні часи. Уже тоді батьки замислювалися про те, як зробити життя своїх дітей легшим і веселіши. І відповідь прийшла досить швидко - набір пластиліну. Так, тоді він називався не так, але суть не змінилася - це був матеріал, який легко м'яти руками і надавати йому будь-яку форму. Справа в тому, що гончарна глина коштувала більше і просто так віддавати її дітям було не рентабельно. Ось стародавні люди і придумали цей матеріал. Також гончарі використовували його, щоб долучити своїх спадкоємців до сімейного ремеслу і навчити працювати з глиною. Але і звичайні діти із задоволенням гралися з цим липким, але таким веселим матеріалом.

Пройшли століття, а популярність пластиліну так і не стала менше. Просто зараз оновили склад, зробили його більш зручним і приємним на дотик. Але суть залишилася абсолютно такою же.

Дитячий пластилін для ліплення - відмінний інструмент розвитку. Він допомагає дитині розвиватися, покращувати свої таланти і набувати нових навичок. Просторове мислення, яке людина так звикла використовувати, що навіть не помічає цього, розвивається саме такими іграми. З чимось, чому можна надати будь-яку форму. А задля цього потрібно вміти уявити собі кінцевий результат. Багатьом здається - невже це все робить звичайний пластилін? Так саме. Він простий тільки якщо поглянути з боку, але його вплив на формування майбутніх звичок і навичок дуже великий. Талановиті скульптори і архітектори починали з того, що брали в руки всього лише шматочок пластиліну або глини. Так, такі результати не вийде пояснити виключно впливом тесту для ліплення, але його вплив все одно залишається значним.

Варто сказати, що пластилін може розважати не тільки дітей - багато дорослих із задоволенням возяться з цим чудовим матеріалом. І варто сказати, що такі вправи можуть привести до по справжньому великих наслідків - варто лише поглянути на сучасні виставкові зали. Там знаходиться безліч творів мистецтва, які можна було створити тільки багато практикуючись. І деякі творці вважають за краще спочатку зробити задумане з пластиліну або глини, а вже потім братися за більш благородний матеріал.

Тісто для ліплення для дітей - матеріал, з яким потрібно приділяти особливу увагу. Він повинен бути зроблений з повністю нетоксичних складових, щоб не нашкодити як дитині, так і навколишньому середовищу. Так що вибираючи, де б купити пластилін, потрібно уважно ставитися до всього, що стосується якості, а саме:

  • з яких матеріалів робиться пластилін? Список допустимих і неприпустимих можна знайти в інтернеті;
  • за якою технологією його роблять? Це теж дуже важливий момент, адже від методу залежить дуже і дуже багато;
  • якими нормативними і правовими актами керуються виробники? Держава звертає пильну увагу на виробництво таких речей, розуміючи, що від здоров'я дітей залежить майбутнє.

 

І варто додати, що від вітчизняних виробників відвертатися не треба. Набір для ліплення з пластиліну вироблений місцевими компаніями не відрізняється за якістю від такого ж набору, але зробленого за кордоном. А ось різниця в ціні може бути просто приголомшливою. Все тому що крім виробничих розтрат, пластилін доводиться ще доставляти сюди. А це ніколи не коштувало задешево. Ось і виходить, що купити набір пластиліну зарубіжного виробництва можуть далеко не всі. Хоча, при цьому, різниця зовсім не відчувається.

Також варто додати, що якщо вже з'явилася ідея купити набір пластиліну - відразу звертайтеся до нас. Наш інтернет-магазин співпрацює з вітчизняними виробниками, що дозволяє надавати найвигідніші ціни на ринку подібних товарів. Тут навіть порівнювати не треба! А все завдяки зменшенню витрат на перевезення і супутніх розтрат. Легко і просто.

Пластилін варто купити, якщо у людини є проблеми з елементарної моторикою рук - після травми, наприклад. Мало що так саме гарно впливає на відновлення рухливості, як кілька годин практики з пластиліном. Його м'яка і рухома структура дозволяє розминати пальці саме так, як потрібно і людина відновлюється набагато швидше, ніж при інших видах лікування. Варто додати, що пластилін часто використовують в фізіотерапевтичних кабінетах, куди направляють людей, що проходять реабілітацію після важких травм рук і зап'ястя.

Також пластилін допоможе налагодити спілкування в родині. Граючи разом зі своєю дитиною, показуючи їй, що і як робити, батьки налагоджують тісний, емоційний зв'язок. І він не зруйнується ніколи, навіть якщо минуть десятиліття. А все завдяки спільним забавкам з пластиліном. Тим більше що таке ось проведення часу - відмінний спосіб передати дитині частинку своїх знань. Хоча б про те, як можна зробити з м'якого і податливого пластиліну клоуна, тигра або красиву конячку. Це буде відмінною допомогою дитині на початку її довгого і складного шляху до дорослого, успішного життя. Тому що підготовка до нього повинна починатися якомога раніше - хіба мало які перешкоди зустрінуть малечу там? А просторове мислення і спогади від спільного, веселого ліплення пластиліну допоможуть людині подолати будь-які проблеми і переступити через будь-які прірви.

СТАТТІ

Як обрати іграшку для дитини?

Вагомим фактором у розвитку дитини служить іграшка. За допомогою неї, дитина пізнає навколишній світ.

Як підібрати дитині м'яку іграшку?

Даний варіант стає ідеальним рішенням в якості подарунка як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Розвиваючі іграшки, картки і пазли - високоефективний інструментарій швидкого розвитку вашої дитини

Пазли, картки та інші розвиваючі іграшки набрали широку популярність на початку минулого століття і сьогодні використовуються в якості ефективного інструменту, що сприяє швидкому розвитку дитини.

Как выбрать велосипед?

Катание на велосипеде – это не только веселый, но и полезный досуг для ребенка!

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2024 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys