(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(063) 400 48 48
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити

Дитячий ляльковий театр

У нашому інтернет-магазині завжди великий вибір іграшок-рукавичок для дитячого лялькового театру. Ми пропонуємо безпечні іграшки високої якості за доступними цінами. Щоб купити іграшки для лялькового театру, потрібно мінімум часу. Зробіть замовлення на сайті, і ми оперативно відправимо його компанією-перевізником в будь-яку точку України. Вибирайте ляльки-рукавички або цілий дитячий ляльковий театр для відтворення улюбленої казки.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

132 грн.
Артикул: 18485


137 грн.
Артикул: 18436


132 грн.
Артикул: 18437


136 грн.
Артикул: 18534


134 грн.
Артикул: 18443


137 грн.
Артикул: 18446


134 грн.
Артикул: 18498


138 грн.
Артикул: 18497


101 грн.
Артикул: 37552


134 грн.
Артикул: 18532


101 грн.
Артикул: 46300


134 грн.
Артикул: 18542


135 грн.
Артикул: 18441


138 грн.
Артикул: 18475


136 грн.
Артикул: 18479


134 грн.
Артикул: 18440


129 грн.
Артикул: 18543


134 грн.
Артикул: 18535


101 грн.
Артикул: 46308


97 грн.
Артикул: 42919


99 грн.
Артикул: 42918


99 грн.
Артикул: 39385


129 грн.
Артикул: 18492


134 грн.
Артикул: 18438


129 грн.
Артикул: 18442


138 грн.
Артикул: 18477


134 грн.
Артикул: 18538


99 грн.
Артикул: 42921


129 грн.
Артикул: 18476


129 грн.
Артикул: 18447


129 грн.
Артикул: 18539


93 грн.
Артикул: 44279


132 грн.
Артикул: 18533


91 грн.
Артикул: 46303Відгуки покупців:

 • Кукла перчатка "Волк"
  Куклы получили быстро, качество супер, очень довольны обслуживанием и товаром. Очень приятные продавцы-консультанты, помогли советами. Большое спасибо!
 • Кукла перчатка "Ежик"
  [quote name="Наталья"]Игрушки качественные, мягкие, яркие! Хороший выбор , отличные цены, адекватное и понятное общение с менеджером!Приятно сотрудничать!Удачи и процветания магазину![/quote]
  Спасибо Наталья. Были рады с Вами сотрудничать! С ув.Шаратойс!
 • Кукла перчатка "Ежик"
  Игрушки качественные, мягкие, яркие! Хороший выбор , отличные цены, адекватное и понятное общение с менеджером!Приятно сотрудничать!Удачи и процветания магазину!
 • Кукла перчатка "Петушок"
  Отличный петушок. Магазин рекомендую.
 • Кукла перчатка "Пес"
  Щиро дякую за швидку доставку і високу якість товарів!
  Приємно працювати з комунікабельними і відповідальними менеджерами!
  Дякую за Вашу роботу!
 • Кукла-перчатка "Утёнок"
  Щиро дякую за швидку доставку і високу якість товарів!
  Приємно працювати з комунікабельними і відповідальними менеджерами!
  Дякую за Вашу роботу!
 • Кукла перчатка "Журавль"
  Щиро дякую за швидку доставку і високу якість товарів!
  Приємно працювати з комунікабельними і відповідальними менеджерами!
  Дякую за Вашу роботу!
 • Кукла перчатка "Полицейский"
  Классные игрушки!

Магія лялькового театру

Кожна дитина мріє, щоб улюблені іграшки ожили, почали розмовляти й розповіли свою цікаву історію. Звичайно, існують ляльки, які вимовляють кілька фраз, роботи можуть рухатися, але всі вони не здатні виконати мрію дитини повною мірою. Ляльки для лялькового театру з легкістю втілюють в життя всі бажання малюків, стають для них повноцінними партнерами в іграх, допомагають пізнавати навколишній світ.

Лялька-рукавичка, одягнута на руку, моментально стає живою. Іграшка, яка рухається, тягнеться до дитини руками, веде з нею діалог або розповідає казку, викликає справжнє захоплення. Малюкові відразу хочеться помацати таку іграшку, розгадати її секрет. Старші діти із задоволенням стають учасниками лялькових вистав.

Подарувати дитині справжнє диво зовсім нескладно - варто лише купити ляльки рукавички в нашому магазині. Такий подарунок приведе в захват малечу, а цікавість до нього не згасне протягом довгого часу.

Чому варто купити ляльки для лялькового театру:

1. Лялька рукавичка допомагає висловити свої емоції, відпрацювати різні моделі поведінки. У дитини з'являється можливість від імені персонажа демонструвати свої хвилювання і тривоги. Так малюк позбавиться від агресії та страхів, які його тривожать.

2. В процесі гри дитина набуває нового емоційного досвіду, ототожнює себе з іграшкою, під час гри вживається в роль. Лялька несе певний образ: вона сумна або весела, є позитивним чи негативним персонажем. Кілька рольових ляльок або цілий театр допоможуть відчути себе дорослим, дізнатися, як це бути злим або добрим, боязким або сміливим, чесним чи хитрим.

3. Ляльки для домашнього лялькового театру – це захоплююче проведення часу для всієї родини. У виставі можуть брати участь і дорослі. Це чудовий варіант – зібрати друзів дитини, які стануть глядачами або активними учасниками.

Чим корисний для дитини дитячий ляльковий театр

Ляльки-рукавички дають можливість відтворювати відомі казки й власні історії. Психологи стверджують, що казки необхідні для гармонійного і повноцінного розвитку малюків. Цікаві історії, в яких добро завжди перемагає зло, позитивно впливають навіть на психіку дорослих людей, нагадують про основні людські цінності. Для дітей казка – це можливість навчитися давати оцінку різним вчинкам.

Крім того, невеликі театральні вистави допомагають дітям розвивати мову, пам'ять і творчі здібності. Промовляючи навіть кілька фраз казкового персонажа, малюк вчиться запам'ятовувати текст, тренує мовний апарат.

Ляльки для домашнього лялькового театру – це привід зібратися всією родиною, провести час разом. Гра буде цікавішою, якщо запросити друзів дитини, і кожен малюк обере улюбленого персонажа. На початку гри дітки вчаться називати свою ляльку (наприклад, «я – сірий вовк) із властивою інтонацією. Далі малюк озвучує свого персонажа відповідно до тексту казки або імпровізує й придумує власну історію.

Гра з ляльками-рукавичками – це можливість впоратися з комунікативними проблемами. Сором'язлива дитина, розмовляючи від імені казкового персонажа, відчуває себе вільніше, ніж в реальному житті, вчиться розкуто спілкуватися, не соромитися висловлювати свої думки та емоції. Це допомагає позбутися проблем з комунікаціями.

Активна участь дитини у виставі з ляльками-рукавичками допомагає розвинути дрібну моторику, координацію рухів рук. Це позитивно впливає на розвиток розумових здібностей (зв'язок між дрібною моторикою і розвитком мозку вже давно довели вчені).

Ляльки на рукавичках для лялькового театру: розвиток творчих здібностей в ігровій формі

Лялька повністю підвладна волі дитини, її слова та дії залежать від волі малюка. З допомогою іграшок діти створюють власний світ, який служить віддзеркаленням дорослої реальності. У цьому світі постійно відбуваються два процеси, які грають важливу роль в гармонійному розвитку. По-перше, малюк наслідує батьків та інших дорослих, що належать до його оточення. Це і служить ключовим фактором його розвитку. По-друге, дитина повторює казкову історію, одні й ті ж рухи, фрази та спостерігає за реакцією оточуючих. Завдяки наслідуванню дорослим і програванню різних ситуацій дитина вчиться самовизначенню.

Одночасно з процесом наслідування дорослих дитина створює власний унікальний світ, пробує творити: відходить від готових казкових сюжетів і починає  шлях в самостійну творчість. Для цього варто купити ляльку на руку для лялькового театру, щоб розвинути фантазію дитини, її творчі здібності.

Театр для дитини – це можливість експериментувати, в цікавій ігровій формі пізнавати навколишній світ, шукати своє місце в ньому. Постановки відомих казок допомагають тренувати пам'ять, розвивати мову і навички спілкування. Власні сюжети відкривають простір фантазії, є першим кроком до творчого сприйняття світу.

Для дітей якого віку варто купити ляльковий театр

●     Перше знайомство з ляльками-рукавичками або пальчиковим театром може відбутися вже в 1,5-2 роки. У ролі акторів виступають батьки або вихователі в дитячому садку. Дитина із задоволенням подивиться вже відому казку з «живими» персонажами. Казковий герой може залучати малюка в дійство, що розгортається на її очах.

●     Трирічний малюк може грати з лялькою-рукавичкою не тільки разом з батьками, а й самостійно. Він уже здатний підхопити гру, яку почали дорослі, придумувати та озвучувати нескладні сюжетні лінії.

●     Чотирирічні діти зазвичай вже добре розмовляють та беруть активну участь у театралізованих лялькових виставах на рівних з дорослими або ставлять невеличкі вистави разом з однолітками. У цьому віці в ігровій формі навчаються вибудовувати діалоги, спілкуватися в різних ситуаціях.

●     Діти 5-7 років не тільки відтворюють відомі казки, а й здатні придумувати власні вистави. У ролі глядачів можуть виступати батьки, однолітки, молодші брати й сестри.

Купити ляльковий театр в Україні дуже просто. Обирайте іграшки в нашому каталозі та оформляйте замовлення, а ми подбаємо про його найшвидшу доставку.

СТАТТІ

Дитячі пазли - простий крок до правильного розвитку.

Хочете виростити зі своєї крихітки генія, який зможе багато чого досягти в житті і буде успішний в своїх починаннях?

Вибираємо подарунок на День Святого Миколая

Напередодні всіма улюбленого свята багато батьків задаються питанням, які подарунки на День Святого Миколая здатні здивувати улюблене чадо.

Іграшкові тварини - невід'ємне спорядження сюжетних забав

За перші роки свого життя малюк освоює величезний обсяг інформації, який в рази більше інформації, наданої його батьками.

Що таке антистресові іграшки і навіщо вони дитині?

Популярною новинкою на ринку дитячих товарів є антистресові іграшки. Не багато батьків знайомі з даною категорією і її призначенням, в зв'язку з цим у них виникає безліч питань.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2021 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys