(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(063) 400 48 48
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити

Все заказы отправляются после 100% оплаты

Дитячий ляльковий театр

У нашому інтернет-магазині завжди великий вибір іграшок-рукавичок для дитячого лялькового театру. Ми пропонуємо безпечні іграшки високої якості за доступними цінами. Щоб купити іграшки для лялькового театру, потрібно мінімум часу. Зробіть замовлення на сайті, і ми оперативно відправимо його компанією-перевізником в будь-яку точку України. Вибирайте ляльки-рукавички або цілий дитячий ляльковий театр для відтворення улюбленої казки.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

135 грн.
Артикул: 18493


138 грн.
Артикул: 18497


134 грн.
Артикул: 18532


135 грн.
Артикул: 18442


129 грн.
Артикул: 18445


129 грн.
Артикул: 18474


135 грн.
Артикул: 18441


140 грн.
Артикул: 18475


138 грн.
Артикул: 21542


136 грн.
Артикул: 18479


136 грн.
Артикул: 18437


135 грн.
Артикул: 18485


138 грн.
Артикул: 18440


136 грн.
Артикул: 18534


137 грн.
Артикул: 18443


139 грн.
Артикул: 18481


137 грн.
Артикул: 18446


135 грн.
Артикул: 18543


134 грн.
Артикул: 18498


134 грн.
Артикул: 18535


128 грн.
Артикул: 21614


115 грн.
Артикул: 46308


118 грн.
Артикул: 37552


133 грн.
Артикул: 18492


116 грн.
Артикул: 42918


114 грн.
Артикул: 21601


112 грн.
Артикул: 42919


128 грн.
Артикул: 21548


134 грн.
Артикул: 18438


129 грн.
Артикул: 18483


108 грн.
Артикул: 39385


113 грн.
Артикул: 46307


120 грн.
Артикул: 21604


107 грн.
Артикул: 44312


1142 грн.
Артикул: 18552


137 грн.
Артикул: 18436


138 грн.
Артикул: 18477


103 грн.
Артикул: 44279


118 грн.
Артикул: 41024


134 грн.
Артикул: 18542


101 грн.
Артикул: 46300Відгуки покупців:

 • Кукла перчатка "Ангел"
  Замовляла для лялькового театра в дитячий садок. Дуже сподобався Ангелик. Гарне пошиття іграшки. Рекомендую!
 • Кукла перчатка "Зайка"
  Чудові продавці-консультанти, порадять і допоможуть. Іграшки в гарному стані, такі як на фото, швидка доставка
 • Кукла перчатка "Волк"
  Чудовий магазин. Щиро дякуємо!!! Гарний товар, обслуговування також на вищому рівні. Нам треба було щонайшвидше доставити (запланували лялькову виставу в останні дні перед Миколаєм) на наше прохання все було зроблено і вистава вдалась на всі 100%. Щиро дякуємо за теке розуміння!!! Успіхів вам!
 • Кукла перчатка "Колобок"
  Я просто в захваті від товару!!!! Думала, буде гірше.Але розмір, якість матеріалу і виготовлення самої іграшки - рукавички привела мене в повнй захват! Дякую! Надіюсь на подальшу співпрацю!Товар просто супер!!!
 • Кукла перчатка "Мышка"
  Я просто в захваті від товару!!!! Думала, буде гірше.Але розмір, якість матеріалу і виготовлення самої іграшки - рукавички привела мене в повнй захват! Дякую! Надіюсь на подальшу співпрацю!Товар просто супер!!!
 • Кукла перчатка "Ежик"
  Я просто в захваті від товару!!!! Думала, буде гірше.Але розмір, якість матеріалу і виготовлення самої іграшки - рукавички привела мене в повнй захват! Дякую! Надіюсь на подальшу співпрацю!
 • Кукла перчатка "Белочка"
  Я просто в захваті від товару!!!! Думала, буде гірше.Але розмір, якість матеріалу і виготовлення самої іграшки - рукавички привела мене в повнй захват! Дякую! Надіюсь на подальшу співпрацю!
 • Кукла перчатка "Белочка"
  Спасибо, большое за оперативность.Товар пришёл раньше ожидаемого срока, что очень обрадовало. Белочка - качественная и красивая!

Магія лялькового театру

Кожна дитина мріє, щоб улюблені іграшки ожили, почали розмовляти й розповіли свою цікаву історію. Звичайно, існують ляльки, які вимовляють кілька фраз, роботи можуть рухатися, але всі вони не здатні виконати мрію дитини повною мірою. Ляльки для лялькового театру з легкістю втілюють в життя всі бажання малюків, стають для них повноцінними партнерами в іграх, допомагають пізнавати навколишній світ.

Лялька-рукавичка, одягнута на руку, моментально стає живою. Іграшка, яка рухається, тягнеться до дитини руками, веде з нею діалог або розповідає казку, викликає справжнє захоплення. Малюкові відразу хочеться помацати таку іграшку, розгадати її секрет. Старші діти із задоволенням стають учасниками лялькових вистав.

Подарувати дитині справжнє диво зовсім нескладно - варто лише купити ляльки рукавички в нашому магазині. Такий подарунок приведе в захват малечу, а цікавість до нього не згасне протягом довгого часу.

Чому варто купити ляльки для лялькового театру:

1. Лялька рукавичка допомагає висловити свої емоції, відпрацювати різні моделі поведінки. У дитини з'являється можливість від імені персонажа демонструвати свої хвилювання і тривоги. Так малюк позбавиться від агресії та страхів, які його тривожать.

2. В процесі гри дитина набуває нового емоційного досвіду, ототожнює себе з іграшкою, під час гри вживається в роль. Лялька несе певний образ: вона сумна або весела, є позитивним чи негативним персонажем. Кілька рольових ляльок або цілий театр допоможуть відчути себе дорослим, дізнатися, як це бути злим або добрим, боязким або сміливим, чесним чи хитрим.

3. Ляльки для домашнього лялькового театру – це захоплююче проведення часу для всієї родини. У виставі можуть брати участь і дорослі. Це чудовий варіант – зібрати друзів дитини, які стануть глядачами або активними учасниками.

Чим корисний для дитини дитячий ляльковий театр

Ляльки-рукавички дають можливість відтворювати відомі казки й власні історії. Психологи стверджують, що казки необхідні для гармонійного і повноцінного розвитку малюків. Цікаві історії, в яких добро завжди перемагає зло, позитивно впливають навіть на психіку дорослих людей, нагадують про основні людські цінності. Для дітей казка – це можливість навчитися давати оцінку різним вчинкам.

Крім того, невеликі театральні вистави допомагають дітям розвивати мову, пам'ять і творчі здібності. Промовляючи навіть кілька фраз казкового персонажа, малюк вчиться запам'ятовувати текст, тренує мовний апарат.

Ляльки для домашнього лялькового театру – це привід зібратися всією родиною, провести час разом. Гра буде цікавішою, якщо запросити друзів дитини, і кожен малюк обере улюбленого персонажа. На початку гри дітки вчаться називати свою ляльку (наприклад, «я – сірий вовк) із властивою інтонацією. Далі малюк озвучує свого персонажа відповідно до тексту казки або імпровізує й придумує власну історію.

Гра з ляльками-рукавичками – це можливість впоратися з комунікативними проблемами. Сором'язлива дитина, розмовляючи від імені казкового персонажа, відчуває себе вільніше, ніж в реальному житті, вчиться розкуто спілкуватися, не соромитися висловлювати свої думки та емоції. Це допомагає позбутися проблем з комунікаціями.

Активна участь дитини у виставі з ляльками-рукавичками допомагає розвинути дрібну моторику, координацію рухів рук. Це позитивно впливає на розвиток розумових здібностей (зв'язок між дрібною моторикою і розвитком мозку вже давно довели вчені).

Ляльки на рукавичках для лялькового театру: розвиток творчих здібностей в ігровій формі

Лялька повністю підвладна волі дитини, її слова та дії залежать від волі малюка. З допомогою іграшок діти створюють власний світ, який служить віддзеркаленням дорослої реальності. У цьому світі постійно відбуваються два процеси, які грають важливу роль в гармонійному розвитку. По-перше, малюк наслідує батьків та інших дорослих, що належать до його оточення. Це і служить ключовим фактором його розвитку. По-друге, дитина повторює казкову історію, одні й ті ж рухи, фрази та спостерігає за реакцією оточуючих. Завдяки наслідуванню дорослим і програванню різних ситуацій дитина вчиться самовизначенню.

Одночасно з процесом наслідування дорослих дитина створює власний унікальний світ, пробує творити: відходить від готових казкових сюжетів і починає  шлях в самостійну творчість. Для цього варто купити ляльку на руку для лялькового театру, щоб розвинути фантазію дитини, її творчі здібності.

Театр для дитини – це можливість експериментувати, в цікавій ігровій формі пізнавати навколишній світ, шукати своє місце в ньому. Постановки відомих казок допомагають тренувати пам'ять, розвивати мову і навички спілкування. Власні сюжети відкривають простір фантазії, є першим кроком до творчого сприйняття світу.

Для дітей якого віку варто купити ляльковий театр

●     Перше знайомство з ляльками-рукавичками або пальчиковим театром може відбутися вже в 1,5-2 роки. У ролі акторів виступають батьки або вихователі в дитячому садку. Дитина із задоволенням подивиться вже відому казку з «живими» персонажами. Казковий герой може залучати малюка в дійство, що розгортається на її очах.

●     Трирічний малюк може грати з лялькою-рукавичкою не тільки разом з батьками, а й самостійно. Він уже здатний підхопити гру, яку почали дорослі, придумувати та озвучувати нескладні сюжетні лінії.

●     Чотирирічні діти зазвичай вже добре розмовляють та беруть активну участь у театралізованих лялькових виставах на рівних з дорослими або ставлять невеличкі вистави разом з однолітками. У цьому віці в ігровій формі навчаються вибудовувати діалоги, спілкуватися в різних ситуаціях.

●     Діти 5-7 років не тільки відтворюють відомі казки, а й здатні придумувати власні вистави. У ролі глядачів можуть виступати батьки, однолітки, молодші брати й сестри.

Купити ляльковий театр в Україні дуже просто. Обирайте іграшки в нашому каталозі та оформляйте замовлення, а ми подбаємо про його найшвидшу доставку.

СТАТТІ

Як вибрати ігровий розвиваючий килимок для дітей.

Перший час при появі на світ, малюк в основному їсть і спить.

Як вибрати ігрові підвіски на ліжечко для самих маленьких.

Кожен батько намагається дати своєму малюкові все найкраще, починаючи з перших днів життя.

Користь музики для розвитку малюка

Деякі дорослі вважають, що музичні іграшки, які видають різноманітні звуки, є просто гучної і зовсім не потрібною для малюка забавою.

Перший рюкзак малюка

Особисті речі є у кожної людини, незалежно від того, скільки цій людині років.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2022 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys