(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(093) 212 95 25
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Настільний морський бій

Гра «Морський бій» - це не просто знайома всім з дитинства розвага, для якої знадобиться лише ручка і листочок паперу. Під цією назвою ховається величезна різноманітність настільних ігор, що підходять для розвитку всіх необхідних навичок дитини і дозволяють дійсно цікаво проводити час з малюком.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

201 грн.
Артикул: 26416


209 грн.
Артикул: 39415


Товар закінчився103 грн.
Артикул: 26415


Товар закінчився238 грн.
Артикул: 7825


Товар закінчився575 грн.
Артикул: 25901
Асортимент ігор на тему морських баталій зараз є по-справжньому широким. Ми можемо запропонувати варіанти, корисні як для розвитку абстрактного мислення і логіки, так і корисні для безпосередньо ефективного поліпшення дрібної моторики і окоміру - в цьому полягають основні принципові відмінності між різними варіантами морського бою.

Морський бій для розвитку окоміру і моторики є полем з декількома пластиковими гарматами, за допомогою яких необхідно збивати кораблі супротивника. Ця гра допоможе дитині не тільки приємно провести час з однолітками чи батьками, а й навчить її правильно розраховувати свої зусилля і вдало прицілюватися для точної і влучної стрільби. Незважаючи на свою «бойову» спрямованість і дійсно потужні пружинні гармати для стрільби, гра повністю безпечна для будь-якої дитини. Поверхня для гри захищена спеціальним щільним покриттям, тому побоюватися попадання снаряда в малюка абсолютно не варто. Звичайно, так як в грі використовуються дрібні деталі, не варто пропонувати грати в неї малюкам до трьох років без нагляду дорослих. Дітей же до дванадцяти років такий подарунок зможе точно порадувати, а дорослі можуть зануритися в ностальгію за своїм дитинством - адже дизайн ігрового набору в точності повторює популярну в радянські часи гру.

Інші ж варіанти морського бою є, в першу чергу, продовженням розвитку ідеї з боєм на папері. Проте, вони можуть включати в себе цілий ряд додаткових правил, умов і нововведень, а зручне ігрове поле, яскраві картинки і моделі кораблів допоможуть куди сильніше зацікавити малюка. Такий настільний морський бій прекрасно впорається з розвитком дитячої інтуїції і логіки, дозволить максимально ефективно планувати свої дії і передбачати дії суперника і дасть можливість вашій дитині відчути себе справжнім командувачем сильного військового флоту в світі.

Незалежно від того, який подарунок ви захочете піднести вашій дитині, наш інтернет-магазин зможе запропонувати вам найдоступніші ціни на такі ігри. Ми прекрасно розуміємо, що розвиток навичок в дитинстві - запорука майбутнього здоров'я нації, тому вартість всіх наших товарів дійсно мінімальна - практично всі пропоновані нами настільні ігри не зможуть нанести серйозного удару по гаманцю середньостатистичної української сім'ї. Настільки низькі ціни обумовлені як нашим методом роботи, так і особливим підходом до маркетингу. Завдяки формату інтернет-магазину, наша компанія не несе ніяких зайвих витрат на оренду торгових площ і послуги численного штату консультантів. У той же самий час, якість товарів і послуг дозволить вам назавжди забути про походи в «Дитячий світ» і подібні магазини іграшок.

А за рахунок зручної форми замовлення і можливості швидкої доставки іграшки, що вам сподобалася, в будь-який населений пункт країни, ви можете займатися вибором найбільш актуального варіанту для вашої дитини не виходячи з дому! Ми допоможемо вам перетворити покупку в цікавий і пізнавальний для малюка процес, а якщо у вас виникнуть будь-які інші питання щодо гри «Морський бій», то ви з легкістю можете отримати на них відповіді по телефону або за допомогою електронної пошти!

СТАТТІ

Що таке спіннер і для чого він потрібен.

Спінер, вертушка, крутилка для рук або фіджет спіннер.

Как выбрать велосипед?

Катание на велосипеде – это не только веселый, но и полезный досуг для ребенка!

Как выбрать велосипед?

Катание на велосипеде – это не только веселый, но и полезный досуг для ребенка!

Как выбрать велосипед?

Катание на велосипеде – это не только веселый, но и полезный досуг для ребенка!

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2019 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys