(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(063) 400 48 48
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Набори для творчості

Творчі здібності притаманні кожній дитині. І набори для творчості допоможуть розвинути їх, що стане у нагоді як у дитинстві, так і в дорослому житті. Творчість прийде на допомогу, коли потрібно буде вирішити складне завдання, як робоче, так і життєве. Кмітливість і фантазія - невід'ємна частина успішного життя. І виховувати їх потрібно починаючи з дитинства.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

87 грн.
Артикул: 43457


27 грн.
Артикул: 54176


47 грн.
Артикул: 53735


29 грн.
Артикул: 50864


10 грн.
Артикул: 50902


192 грн.
Артикул: 42683


24 грн.
Артикул: 54175Відгуки покупців:

 • Алмазная вышивка часы
  Товар понравился. Единственное недочет - нет крючка для того, чтобы вешать часы на стену
 • Набор для выращивания кристалов "Аквамарин"
  не вырос потом начал размножаться по всей поверхности
 • Вышивка бисером и лентами "Маки"
  Менеджери молодці, ввічливі, швидко перетелефонували !!! Відправили замовлення дуже швидко, Дякую!!! Рекомендую!!!
 • Вышивка бисером и лентами "Букет сирени"
  Дякую, за гарне обслуговування та швидку доставку!!! Процвітання Вашому магазину!!!
 • Набор для творчества игрушка из бумаги "Пчёлка"
  Доброго дня. Посилочка прийшла дуже швидко, навіть не дивлячись на те, що доставка була Укрпочтою. Дитина дуже задоволена, а ще приємно здивував подарунок у посилці. Це були захисні маски. Велике дякуємо за такий приємний сюрприз, який так необхідний в наш час.
 • Детский игрушечный чемодан
  Він суперовий і дуже стильний, малюк навіть спав з ним
 • Алмазная живопись Николай Чудотворец
  Все сподобалось.Швидка доставка.Хороша якість.
 • Творчество сумочка из фетра "Яркий цветок"
  Сумочка неплохая. Дочке очень понравилось вышивать. И сумка в результате получилась красивая. Но есть несколько пожеланий к производителю.
  1. Бежевой и зеленой нити можно было бы положить немного с запасом. Я все время боялась, что нам ее не хватит. Ребенок может запутать, еще что-нибудь.
  2. Игла гнется, поэтому шить ею не очень удобно. Я дала дочке обычную, но с тупым концом.
  3. Фетр плотный. Мы начали сшивать сумку с внутренней стороны, как указано в инструкции, немного не дошили до конца и я попробовала её вывернуть. Поняла, что нереально. Пришлось распороть и сшивать с лица. Я пришила веревку изнутри, как написано, вывернула сумку и остальное прошила с лица. Кстати, на фото на упаковке шов тоже выглядит наружным, кроме углов. Как можно получить такое - не совсем понимаю.
  В целом неплохо, но эти моменты не продуманы.

Набори для дитячої творчості - річ, що необхідна кожній молодій сім'ї. Вони допомагають не тільки розважити дитину, а й розвивають важливі для майбутнього дорослого життя навички. Такі як кмітливість, фантазія, посидючість, а також дрібна моторика пальців.

Збираючись купити набори для творчості, кожен повинен знати, що вибір таких товарів вкрай великий. Вони можуть бути націлені як на розвиток образотворчих навичок, так і на ліплення або роботи з бісером. Головне тут - стежити за тим, щоб всі матеріали, що були використовувані на виробництві таких товарів, не містили токсичних компонентів і не шкодили як дитині, так і навколишньому середовищу. Держава уважно стежить за здоров'ям підростаючого покоління і видає відповідні нормативні акти, які контролюють ці питання. Але, звичайно, відповідальності з виробника це не знімає. Він сам повинен стежити за тим, що і як робиться. А значить інтернет магазин для творчості повинен уважно вибирати постачальників і закуповувати тільки найякісніші набори. Це - тяжка і важлива робота, адже від неї залежить майбутнє як окремої сім'ї, так і держави в цілому.

Вибираючи товари для творчості в інтернет магазині, потрібно звернути увагу на деякі фактори. Перше, що кидається в очі - оформлення. Чим краще і яскравіше оформлений сайт, тим більше в це вкладено коштів, а значить компанія-розповсюджувач уважно ставиться до всього, що стосується бізнесу. Тобто – і до вибору постачальників дитячих товарів. Друге - повнота інформації. Чим більше на сайті знаходиться даних і відомостей, тим чесніше магазин ставиться до своїх обов'язків. Тобто – відкрито і чесно веде справи. Третє - відкрита інформація про виробників, їх назви і місцезнаходження. Кожен клієнт повинен мати можливість звернутися на офіційні сайти виробників, почитати відгуки і зробити свідомий вибір, грунтуючись на цих даних.

І, найголовніше, товари для творчості в інтернет магазині повинні бути представлені у величезній кількості. Чим більше різновидів, тим краще, адже тоді у кожного клієнта буде можливість вибрати що-небудь, що підходить особисто йому. А кому охота переходити з сайту на сайт намагаючись знайти хоч що-небудь гідне?

Важливо пам'ятати, що набори для творчості підходять не тільки дітям. Дорослі теж можуть зайняти себе, свої руки і час. І можуть досягти в цьому досить істотних висот - варто подивитися хоча б на виставки сучасних художників і скульпторів. Там у великій кількості використовуються матеріали, схожі на пластилін або саме він, а також бісер та інші приємні для ока і душі яскраві дрібниці.

Для того, щоб купити набори для творчості для дітей, саме у нас існує кілька дуже суттєвих причин.

 • Ми співпрацюємо тільки з тими виробниками, які показали, що їм можна довірити майбутнє підростаючого покоління. Вони працюють за найсучаснішими нормами виробництва і користуються кращими матеріалами. Все для того, щоб іграшки служили довго, а творчі набори допомагали втілювати в реальне життя будь-які фантазії.
 • Ми забезпечуємо клієнтів вигідними умовами співпраці. Більшість постачальників - вітчизняні, а це позбавляє від значних витрат на доставку, що дозволяє надати людям найприємніші ціни на будь-які товари, презентовані у наших каталогах.
 • Ми уважно ставимося до наших обов'язків, стежачи за тим, щоб товар, що надходить на склад і відправляється до клієнта, був найкращої якості і точно відповідав тому, що замовила людина. Також наші співробітники готові спростувати будь-які сумніви і надати ретельні, виважені відповіді навіть на самі каверзні питання.

А на сторінках наших каталогів можна знайти будь-які набори, як для розвитку творчого початку, так і для наукової допитливості. Різноманітні іграшки, що не тільки розважають, але й допомагають вникнути в те, як працює навколишній світ. Допомагають проявити цікавість, яка стане у нагоді в майбутньому або навіть доведе до обрання відповідної кар'єри. Зараз, коли на наукові розробки витрачаються великі гранти, коли за видатними фахівцями стежать компанії світового масштабу, вчені ніколи не втратять свій хліб насущний. Але підготувати до такого шляху можна тільки з дитинства. А враховуючи, що дитина буде розвиватися сама, при цьому весело граючи - це навіть не навчання зовсім, а чудова розвага. І, що важливо – це буде ще й відпочинок для батьків, які нарешті зможуть залишити своє чадо наодинці з собою, і зайнятися своїми справами. Можна купити як набір для творчості для дівчаток і для хлопчиків – ми пропонуємо будь-які забарвлення та форми подібних іграшок.

Також варто згадати, що в наших каталогах собі знайдуть розваги не тільки діти. Дорослі, що займаються рукоділлям, знаходяться в постійному пошуку нових матеріалів, які можна використовувати для реалізації власних задумів. І для них наш сайт - ідеальне пошукове місце. Тут можна знайти все, від магнітного піску і пластиліну до бісеру. Все, чого може хотіти душа, змучена жагою до творіння. І при цьому не варто сумніватися в якості - все куплені товари будуть ідеально зібрані, підібрані за кольорами і вчасно вислані замовнику. Про це наша компанія подбає особисто, не вагайтесь. І якщо потрібно зробити подарунок для якоїсь творчої особистості, то можна сміливо поринути в розмаїття товарів, що представлене на просторах нашого інтернет-магазину. Нічого зайвого, нічого надмірного - тільки те, що потрібно, щоб задовольнити творчу іскру власної душі.

СТАТТІ

Поради турботливим батькам: як вибрати самокат?

Купівля першого транспортного засобу для дитини - відповідальний захід, що вимагає певних знань.

Подарки на День защиты детей

В первый день лета жители многих стран отмечают День защиты детей. Для малышей – это как второй день рождения или Новый год, день, когда можно получить отличный подарок от родителей, родственников и друзей семьи.

Що подарувати маленькому любителю великого транспорту.

Всім відомо, що хлопчикам подобаються машинки. До улюблених іграшок вони ставляться дуже тремтливо, але навіть в найбільшому іграшковому автопарку завжди чогось не вистачає.

Мобіль - перша іграшка для дитини

У список обов'язкових до придбання речей напередодні народження довгоочікуваного малюка, крім різних боді, памперсів і ліжок, часто входить також мобіль для новонароджених.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2020 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys