(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(093) 212 95 25
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Розмальовки антистрес

Творчість - один з головних заспокійливих чинників в житті будь-якої людини. А якщо потрібно швидко досягти повного заспокоєння, то можна використовувати нещодавну новинку – цікаві розмальовки антистрес. Вони сильно відрізняються від стандартних розмальовок, які можна зустріти в будь-якому магазині, бо були розроблені з урахуванням психології людини. Ці розмальовки фактично створені задля того, щоб заспокоювати.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

42 грн.
Артикул: 38589


42 грн.
Артикул: 38451


Товар закінчився113 грн.
Артикул: 18272


Товар закінчився53 грн.
Артикул: 18264


Товар закінчився59 грн.
Артикул: 18270


Товар закінчився100 грн.
Артикул: 18262


Товар закінчився201 грн.
Артикул: 18256


Товар закінчився46 грн.
Артикул: 18276


Товар закінчився23 грн.
Артикул: 18283


Товар закінчився171 грн.
Артикул: 18712


Товар закінчився195 грн.
Артикул: 18707


Товар закінчився168 грн.
Артикул: 18267


Товар закінчився98 грн.
Артикул: 18258


Товар закінчився42 грн.
Артикул: 38454


Товар закінчився91 грн.
Артикул: 25151


Товар закінчився91 грн.
Артикул: 22175


Товар закінчився200 грн.
Артикул: 18706


Товар закінчився46 грн.
Артикул: 18281


Товар закінчився78 грн.
Артикул: 18263


Товар закінчився153 грн.
Артикул: 18261


Товар закінчився247 грн.
Артикул: 41287


Товар закінчився247 грн.
Артикул: 41285


Товар закінчився247 грн.
Артикул: 41284


Товар закінчився33 грн.
Артикул: 38785


Товар закінчився43 грн.
Артикул: 38450


Товар закінчився803 грн.
Артикул: 27086


Товар закінчився295 грн.
Артикул: 27085


Товар закінчився171 грн.
Артикул: 18710


Товар закінчився19 грн.
Артикул: 18284Відгуки покупців:


Розфарбування антистрес для творчості – винахід, що з’явився в недалекому минулому. Вчені давно помітили, що творчість сприятливо впливає на людську психіку. Ось тільки тяга до неї є далеко не у кожного. Навіть не в кожного третього. Згодом все люди черствіють, втрачають гостроту уяви і їм здається, що малювати - доля лише дітей, або геніальних митців. Але насправді всмак віддатися натхненню - саме те, що потрібно кожному з нас. Хоча б зрідка. А розмальовки антистрес для дітей - відмінне придбання для будь-якого батька. Вона допоможе заспокоїти неспокійного бешкетувальника і дати батькам кілька годин благословеного відпочинку. Та й, тим більше, таким ділом можна зайнятися і разом с малечею. Тоді все будуть залучені в процес, встановляться якісь нові емоційні зв'язки і навіть відновиться психологія і гармонія людських відносин. Головне тільки займатися цим разом, перейнятися один до одного співчуттям і навіть переживанням. А хіба може бути по іншому?

Складні розмальовки антистрес дозволяють вгамувати навіть саму неспокійну людину. Завдяки хитросплетінню ліній і спеціально підібраним кольорам, вони тонко впливають на психіку, дозволяючи зняти зайву напругу. Тому що якщо цього не зробити, то рано чи пізно нерви просто лопнуть. І це не так смішно, як звучить - через нервові зриви люди робили багато дурниць.

Також варто звернути увагу, що купити розмальовки антистрес вирішуються не тільки поодинокі люди, а й цілі організації. Особливо цим стурбоване керівництво сучасних офісних центрів. Всі знають, наскільки напружена атмосфера там панує. Саме тому начальство і намагається забезпечити кімнати відпочинку всім, що потрібно для того, щоб знімати напругу якнайшвидше. Тому працівники зможуть відновити сили і знову повернутися до своїх обов'язків. Це - запорука ефективної роботи будь-якої корпорації.

Також кращі розмальовки антистрес у великій кількості набувають різноманітні медичні заклади. Такі речі допомагають людям, що страждають від патологічного виснаження, що з'явилася в слідстві переробки. І такий ефект обумовлений тим, що їх розробляють не звичайні художники. Звідки у таких може з'явитися потрібна кваліфікація? Вони часто не знають, яке поєднання ліній зможе заспокійливо подіяти на психіку тієї чи іншої людини. Розробкою таких складних і багатовимірних речей займаються професійні психологи та психотерапевти. Тільки вони мають належну кваліфікацію і можуть скласти досить дієву розмальовку.

А в асортименті є все, що потрібно батькам неспокійних дітей - розмальовки антистрес для дівчаток і для хлопчиків, будь-яких кольорів і форм, з будь-яким перетином ліній. Все, що завгодно для того, щоб полегшити життя батькам, а їх дітям допомогти досягти внутрішнього спокою. Тому що такими речами потрібно займатися з самого дитинства. Це допомагає загартувати розум і видресувати силу волі, що сильно допоможе в подальшому житті. Такі вміння і навички знадобляться як у трудовій кар'єрі, так і в звичайному, побутовому житті. Кожен з нас стикався з ситуацією, коли бажаного досягти можна тільки напруженням усіх сил, до останньої крапельки. Саме в такі моменти і допомагає самодисципліна, яка досягається за допомогою антистресових розмальовок. Хоча, звичайно, їх вплив не такий наочний, але якщо замислитися, то що таке спокій, як не здатність вгамувати бурхливі всередині пристрасті? А таке можливо тільки тоді, коли людина може фактично наказувати своїй силі волі, своєму розуму. І, розглядаючи розмальовки, вона починає розуміти, як саме можна управляти своїм спокоєм.

Варто сказати, що такі розмальовки будуть цікаві далеко і не тільки дітям. Вони представляють величезний інтерес і для дорослих. Тим більше, що на них діє набагато більш сильний тиск, ніж на дітей. Та й взагалі, самі діти часто бувають цим самим тиском. Так що батькам знадобиться будь-яка методика, яка допоможе зберегти голову ясною, а серце холодним. А як по-іншому? Якщо не намагатися заспокоїтися, то так недовго і до медичного кабінету, після чого - в психіатричну лікарню. Краще купити кілька антистресових розмальовок та кожен день з ними займатися, ніж ризикувати своїми нервами і, що найголовніше, своїм психічним здоров'ям.

А якщо Ви таки зважилися купити собі таку розмальовку, то потрібно відразу звертатися до нас. Наш сайт представляє найбільший асортимент подібної продукції і, що найважливіше, за дуже вигідними цінами. Це можливо з тієї простої причини, що ми напряму співпрацюємо з багатьма фірмами-виробниками таких розмальовок. Між нами склалися давні, довірчі відносини, що дозволяє отримувати знижки, гарантії та інші акції, які влаштовують самі компанії. А значить продукція, яку можна купити у нас на сайті, буде по кишені людині з будь-якого прошарку нашого широкого суспільства. Кожен зможе знайти те, що йому підійде як за ефективністю, так і за коштами. Що може бути краще, ніж щастя, спокій і гармонія, що панують всередині Вашої власної сім'ї? Антистресові розмальовки можуть допомогти встановити такі відносини серед рідних, навіть якщо до цього вони були вкрай напруженими. Дійсно, це - дивовижна річ, що дозволяє налагодити зв'язок не тільки з близькими людьми, але і з навколишньою дійсністю. Це допоможе врятувати не тільки нерви, а й саме життя. Адже яке можна прожити життя, якщо постійно нервувати через дрібниці і сходити з розуму через якусь нісенітницю?

СТАТТІ

Дитяча для хлопчика - стиль, зручність, функціональність

Дитяча кімната являє собою не тільки окреме приміщення для конкретної людини, але і цілий світ, покликаний відобразити індивідуальність дитини, його характер і переваги.

Подарки на День защиты детей

В первый день лета жители многих стран отмечают День защиты детей. Для малышей – это как второй день рождения или Новый год, день, когда можно получить отличный подарок от родителей, родственников и друзей семьи.

Комплектуємо перший гардероб малюка. Поради правильного вибору.

Вас можна привітати з народженням малюка? А можливо, ви перебуваєте в очікуванні цього чуда?

Що таке спіннер і для чого він потрібен.

Спінер, вертушка, крутилка для рук або фіджет спіннер.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2019 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys