(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(063) 400 48 48
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Металеві конструктори

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

84 грн.
Артикул: 53007


Товар закінчився482 грн.
Артикул: 27088


Товар закінчився304 грн.
Артикул: 4472


Товар закінчився41 грн.
Артикул: 54201


Товар закінчився99 грн.
Артикул: 53998


Товар закінчився31 грн.
Артикул: 53885


Товар закінчився83 грн.
Артикул: 44047


Товар закінчився127 грн.
Артикул: 4463


Товар закінчився81 грн.
Артикул: 51908


Товар закінчився165 грн.
Артикул: 44045


Товар закінчився1053 грн.
Артикул: 36068


Товар закінчився560 грн.
Артикул: 36067


Товар закінчився105 грн.
Артикул: 27087


Товар закінчився190 грн.
Артикул: 18844


Товар закінчився754 грн.
Артикул: 16216


Товар закінчився599 грн.
Артикул: 16214


Товар закінчився104 грн.
Артикул: 4471


Товар закінчився120 грн.
Артикул: 4468Відгуки покупців:


В сучасну епоху так важко не розгубитися і придбати дитині потрібну, але в той же час цікаву іграшку. Під ці дві критерії вельми точно підпадає металевий конструктор. Крім цих, є ще й багато інших переваг гри з ним:

  • цікаві;
  • сприяють розвитку розумну дитину;
  • відрізняються своєю довговічністю;
  • недорогі, але якісні забави.

Запорукою успішної покупки можна сміливо вважати підбір перевіреного виробника і потрібної вікової категорії.

Якісний залізний конструктор сприяє розвитку логіки, мовних якостей, фантазії і просторового мислення, здібностей до занять творчістю, навчає навичкам використання різного інструментарію.

У всі часи хлопчаки відрізнялися своїм інтересом до конструювання, особливо, транспортних засобів. У такому занятті не обійтися без набору металевих деталей, докладної інструкції з картинками, всіляких кріплень і інструментів. Якому хлопчику буде не цікавою наявність шурупів, гвинтів і гайок? Причому, з одного і того ж набору при різних з'єднаннях виходять і інші об'єкти. Подібні дії спонукають юного дослідника підключати свою фантазію і уяву, вчиться нестандартному мисленню.

При регулярному використанні, дитячий конструктор металевий буде розвивати дрібну моторику пальців. Кожні наступні рухи будуть набагато чіткішими попередніх дій. Відомо, що закінчення пальців мають нервові закінчення, що в свою чергу впливають на мовні характеристики. Мова стає більш злагодженою та розвиненою. Представлені іграшки корисні всім дітям, але особливо тим, у кого є які-небудь дефекти мови.

В майбутньому хлопчаки зможуть використовувати навички, набуті в процесі гри, вирішуючи дорослі завдання. Конструюючи автомобіль, танк, поїзд або літак, хлопчисько представляє себе в ролі кваліфікованого механіка, вченого, водія або пілота. Подібні сюжетно-рольові ігри виховують справжнього чоловіка, що відмінно розбирається в техніці, знає як закрутити гайку чи болт. Металеві конструктори вимагають чималої посидючості, адже в разі отримання автомобіля, що не рухається, доведеться починати все спочатку, шукати неправильно складені деталі.

Під час складання деталей металевого конструктора, хлопці тренують свою уважність і терпіння. У майбутньому ці навички знадобляться для занять в школі. Металевий конструктор для хлопчиків можна назвати простим, адже процес не із легких і потребує витратити багато часу. Але в разі отримання бажаного результату, дитина дорослішає на очах і вчиться бути самостійним.

У нашому інтернет-магазині всі можуть купити залізний конструктор і зробити хлопчика на крок ближче до мрії. Кожен екземпляр, представлений в онлайн-каталозі, відрізняється кількістю деталей, а, відповідно, і можливістю скласти лише певну кількість виробів. Для початку рекомендують придбати невеликий набір з мінімальною кількістю деталей. Як тільки малюк увійде в курс гри, можна придбати більш складні комплекти. На сьогоднішній день виділяють три вікові категорії металевих конструкторів:

  • для дітей 5-6 років;
  • для дітей 7-8 років;
  • для дітей 9-10 років.

Кожна група іграшок відрізняється своїм рівнем складності. Якщо набір не буде відповідати віку дитини, інтерес до нього швидко зникне. При першому знайомстві з конструктором, дитині повинні всіляко допомагати дорослі, і тоді він швидко увійде в курс справи.

Вся інформація про набір міститься на упаковці, тому вибрати найбільш підходящий комплект зовсім нескладно. Багатьом відома така ситуація, коли в дитини швидко пропадає інтерес до іграшок, і вони просто пиляться в шафі. Цього ніколи не станеться з металевими конструкторами, адже дитина зможе в будь-який момент переробити і отримати зовсім інший об'єкт.

Кожен набір оснащений докладною інструкцією. До збірки моделі потрібно приступати лише після ретельного знайомства з кольоровою підказкою. Старша дитина, що вже вміє читати, може сама ознайомитися з її змістом, а ось меншим все розповідати і показувати має доросле покоління.

Спочатку рекомендується слідувати інструкції, але в майбутньому дитина зможе складати авторські об'єкти. Хто знає, може саме таке заняття дозволить в недалекому майбутньому визначитися з тим, ким хоче стати хлопчик. У каталозі нашого магазину завжди можна знайти і купити металевий конструктор практично від будь-яких виробників і цінових категорій.

СТАТТІ

Розвиваючі іграшки, картки і пазли - високоефективний інструментарій швидкого розвитку вашої дитини

Пазли, картки та інші розвиваючі іграшки набрали широку популярність на початку минулого століття і сьогодні використовуються в якості ефективного інструменту, що сприяє швидкому розвитку дитини.

Комплектуємо перший гардероб малюка. Поради правильного вибору.

Вас можна привітати з народженням малюка? А можливо, ви перебуваєте в очікуванні цього чуда?

Вибираємо подарунок на День Святого Миколая

Напередодні всіма улюбленого свята багато батьків задаються питанням, які подарунки на День Святого Миколая здатні здивувати улюблене чадо.

КРАЩІ ПОДАРУНКИ ДІВЧИНЦІ НА ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

День Святого Миколая відзначають з давніх часів, це чарівне свято давно всім полюбилося.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2021 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys