(096) 213 02 66
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Металеві конструктори

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

201 грн.
Артикул: 53007


Товар закінчився40 грн.
Артикул: 54201


Товар закінчився96 грн.
Артикул: 53998


Товар закінчився30 грн.
Артикул: 53885


Товар закінчився80 грн.
Артикул: 44047


Товар закінчився123 грн.
Артикул: 4463


Товар закінчився426 грн.
Артикул: 75725


Товар закінчився105 грн.
Артикул: 74656


Товар закінчився96 грн.
Артикул: 74655


Товар закінчився598 грн.
Артикул: 69245


Товар закінчився649 грн.
Артикул: 69244


Товар закінчився94 грн.
Артикул: 51908Відгуки покупців:


В сучасну епоху так важко не розгубитися і придбати дитині потрібну, але в той же час цікаву іграшку. Під ці дві критерії вельми точно підпадає металевий конструктор. Крім цих, є ще й багато інших переваг гри з ним:

  • цікаві;
  • сприяють розвитку розумну дитину;
  • відрізняються своєю довговічністю;
  • недорогі, але якісні забави.

Запорукою успішної покупки можна сміливо вважати підбір перевіреного виробника і потрібної вікової категорії.

Якісний залізний конструктор сприяє розвитку логіки, мовних якостей, фантазії і просторового мислення, здібностей до занять творчістю, навчає навичкам використання різного інструментарію.

У всі часи хлопчаки відрізнялися своїм інтересом до конструювання, особливо, транспортних засобів. У такому занятті не обійтися без набору металевих деталей, докладної інструкції з картинками, всіляких кріплень і інструментів. Якому хлопчику буде не цікавою наявність шурупів, гвинтів і гайок? Причому, з одного і того ж набору при різних з'єднаннях виходять і інші об'єкти. Подібні дії спонукають юного дослідника підключати свою фантазію і уяву, вчиться нестандартному мисленню.

При регулярному використанні, дитячий конструктор металевий буде розвивати дрібну моторику пальців. Кожні наступні рухи будуть набагато чіткішими попередніх дій. Відомо, що закінчення пальців мають нервові закінчення, що в свою чергу впливають на мовні характеристики. Мова стає більш злагодженою та розвиненою. Представлені іграшки корисні всім дітям, але особливо тим, у кого є які-небудь дефекти мови.

В майбутньому хлопчаки зможуть використовувати навички, набуті в процесі гри, вирішуючи дорослі завдання. Конструюючи автомобіль, танк, поїзд або літак, хлопчисько представляє себе в ролі кваліфікованого механіка, вченого, водія або пілота. Подібні сюжетно-рольові ігри виховують справжнього чоловіка, що відмінно розбирається в техніці, знає як закрутити гайку чи болт. Металеві конструктори вимагають чималої посидючості, адже в разі отримання автомобіля, що не рухається, доведеться починати все спочатку, шукати неправильно складені деталі.

Під час складання деталей металевого конструктора, хлопці тренують свою уважність і терпіння. У майбутньому ці навички знадобляться для занять в школі. Металевий конструктор для хлопчиків можна назвати простим, адже процес не із легких і потребує витратити багато часу. Але в разі отримання бажаного результату, дитина дорослішає на очах і вчиться бути самостійним.

У нашому інтернет-магазині всі можуть купити залізний конструктор і зробити хлопчика на крок ближче до мрії. Кожен екземпляр, представлений в онлайн-каталозі, відрізняється кількістю деталей, а, відповідно, і можливістю скласти лише певну кількість виробів. Для початку рекомендують придбати невеликий набір з мінімальною кількістю деталей. Як тільки малюк увійде в курс гри, можна придбати більш складні комплекти. На сьогоднішній день виділяють три вікові категорії металевих конструкторів:

  • для дітей 5-6 років;
  • для дітей 7-8 років;
  • для дітей 9-10 років.

Кожна група іграшок відрізняється своїм рівнем складності. Якщо набір не буде відповідати віку дитини, інтерес до нього швидко зникне. При першому знайомстві з конструктором, дитині повинні всіляко допомагати дорослі, і тоді він швидко увійде в курс справи.

Вся інформація про набір міститься на упаковці, тому вибрати найбільш підходящий комплект зовсім нескладно. Багатьом відома така ситуація, коли в дитини швидко пропадає інтерес до іграшок, і вони просто пиляться в шафі. Цього ніколи не станеться з металевими конструкторами, адже дитина зможе в будь-який момент переробити і отримати зовсім інший об'єкт.

Кожен набір оснащений докладною інструкцією. До збірки моделі потрібно приступати лише після ретельного знайомства з кольоровою підказкою. Старша дитина, що вже вміє читати, може сама ознайомитися з її змістом, а ось меншим все розповідати і показувати має доросле покоління.

Спочатку рекомендується слідувати інструкції, але в майбутньому дитина зможе складати авторські об'єкти. Хто знає, може саме таке заняття дозволить в недалекому майбутньому визначитися з тим, ким хоче стати хлопчик. У каталозі нашого магазину завжди можна знайти і купити металевий конструктор практично від будь-яких виробників і цінових категорій.

СТАТТІ

Як підібрати дитині м'яку іграшку?

Даний варіант стає ідеальним рішенням в якості подарунка як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Як купити дитячий манеж. Правила вибору.

В першу чергу необхідно визначитися, для чого власне вам потрібен манеж.

Виховуємо творчу і креативну особистість.

З самих ранніх років батьки намагаються прищепити певний набір якостей дитині.

КРЕАТИВНІ ПОДАРУНКИ ХЛОПЧИКУ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ.

З настанням зими малюки із задоволенням відраховує дні до настання новорічних свят,

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2024 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys