(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(063) 400 48 48
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Все заказы отправляются после частичной оплаты

Металеві конструктори

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

118 грн.
Артикул: 53007


Товар закінчився162 грн.
Артикул: 29434


Товар закінчився353 грн.
Артикул: 4460


Товар закінчився189 грн.
Артикул: 36058


Товар закінчився41 грн.
Артикул: 54201


Товар закінчився98 грн.
Артикул: 53998


Товар закінчився31 грн.
Артикул: 53885


Товар закінчився82 грн.
Артикул: 44047


Товар закінчився226 грн.
Артикул: 34593


Товар закінчився126 грн.
Артикул: 4463


Товар закінчився96 грн.
Артикул: 51908


Товар закінчився472 грн.
Артикул: 44046


Товар закінчився163 грн.
Артикул: 44045


Товар закінчився1053 грн.
Артикул: 36068


Товар закінчився560 грн.
Артикул: 36067


Товар закінчився105 грн.
Артикул: 27087


Товар закінчився190 грн.
Артикул: 18844


Товар закінчився749 грн.
Артикул: 16216


Товар закінчився594 грн.
Артикул: 16214Відгуки покупців:


В сучасну епоху так важко не розгубитися і придбати дитині потрібну, але в той же час цікаву іграшку. Під ці дві критерії вельми точно підпадає металевий конструктор. Крім цих, є ще й багато інших переваг гри з ним:

  • цікаві;
  • сприяють розвитку розумну дитину;
  • відрізняються своєю довговічністю;
  • недорогі, але якісні забави.

Запорукою успішної покупки можна сміливо вважати підбір перевіреного виробника і потрібної вікової категорії.

Якісний залізний конструктор сприяє розвитку логіки, мовних якостей, фантазії і просторового мислення, здібностей до занять творчістю, навчає навичкам використання різного інструментарію.

У всі часи хлопчаки відрізнялися своїм інтересом до конструювання, особливо, транспортних засобів. У такому занятті не обійтися без набору металевих деталей, докладної інструкції з картинками, всіляких кріплень і інструментів. Якому хлопчику буде не цікавою наявність шурупів, гвинтів і гайок? Причому, з одного і того ж набору при різних з'єднаннях виходять і інші об'єкти. Подібні дії спонукають юного дослідника підключати свою фантазію і уяву, вчиться нестандартному мисленню.

При регулярному використанні, дитячий конструктор металевий буде розвивати дрібну моторику пальців. Кожні наступні рухи будуть набагато чіткішими попередніх дій. Відомо, що закінчення пальців мають нервові закінчення, що в свою чергу впливають на мовні характеристики. Мова стає більш злагодженою та розвиненою. Представлені іграшки корисні всім дітям, але особливо тим, у кого є які-небудь дефекти мови.

В майбутньому хлопчаки зможуть використовувати навички, набуті в процесі гри, вирішуючи дорослі завдання. Конструюючи автомобіль, танк, поїзд або літак, хлопчисько представляє себе в ролі кваліфікованого механіка, вченого, водія або пілота. Подібні сюжетно-рольові ігри виховують справжнього чоловіка, що відмінно розбирається в техніці, знає як закрутити гайку чи болт. Металеві конструктори вимагають чималої посидючості, адже в разі отримання автомобіля, що не рухається, доведеться починати все спочатку, шукати неправильно складені деталі.

Під час складання деталей металевого конструктора, хлопці тренують свою уважність і терпіння. У майбутньому ці навички знадобляться для занять в школі. Металевий конструктор для хлопчиків можна назвати простим, адже процес не із легких і потребує витратити багато часу. Але в разі отримання бажаного результату, дитина дорослішає на очах і вчиться бути самостійним.

У нашому інтернет-магазині всі можуть купити залізний конструктор і зробити хлопчика на крок ближче до мрії. Кожен екземпляр, представлений в онлайн-каталозі, відрізняється кількістю деталей, а, відповідно, і можливістю скласти лише певну кількість виробів. Для початку рекомендують придбати невеликий набір з мінімальною кількістю деталей. Як тільки малюк увійде в курс гри, можна придбати більш складні комплекти. На сьогоднішній день виділяють три вікові категорії металевих конструкторів:

  • для дітей 5-6 років;
  • для дітей 7-8 років;
  • для дітей 9-10 років.

Кожна група іграшок відрізняється своїм рівнем складності. Якщо набір не буде відповідати віку дитини, інтерес до нього швидко зникне. При першому знайомстві з конструктором, дитині повинні всіляко допомагати дорослі, і тоді він швидко увійде в курс справи.

Вся інформація про набір міститься на упаковці, тому вибрати найбільш підходящий комплект зовсім нескладно. Багатьом відома така ситуація, коли в дитини швидко пропадає інтерес до іграшок, і вони просто пиляться в шафі. Цього ніколи не станеться з металевими конструкторами, адже дитина зможе в будь-який момент переробити і отримати зовсім інший об'єкт.

Кожен набір оснащений докладною інструкцією. До збірки моделі потрібно приступати лише після ретельного знайомства з кольоровою підказкою. Старша дитина, що вже вміє читати, може сама ознайомитися з її змістом, а ось меншим все розповідати і показувати має доросле покоління.

Спочатку рекомендується слідувати інструкції, але в майбутньому дитина зможе складати авторські об'єкти. Хто знає, може саме таке заняття дозволить в недалекому майбутньому визначитися з тим, ким хоче стати хлопчик. У каталозі нашого магазину завжди можна знайти і купити металевий конструктор практично від будь-яких виробників і цінових категорій.

СТАТТІ

Вибираємо іграшку для шанувальників свинки Пеппи

Хто не знає Пеппу? Пеппу знають всі!

Вибираємо корисний подарунок для школяра

Не знаєте, що піднести школяреві до майбутнього торжества? Мрієте, щоб ваш презент був схвалений як дитиною, так і його батьками?

Відпустка з крихтою до рочку - необхідний багаж

Нинішні мами і тата без страху і побоювання вирішуються на подорож з дітьми грудного віку.

Мама, тато, я - дружна сім'я

Прививати сучасним дітлахам інтерес до рухливих ігор на свіжому повітрі сьогодні особливо важливо.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2022 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys