(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(063) 400 48 48
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Все заказы отправляются после 100% оплаты

Розвиваючі картки Домана російські

Турбота про гармонійний розвиток малюка повинна починатися з самого раннього віку. Реалізовувати розвиваючі методики батькам, педагогам і вихователям допомагають сучасні дитячі іграшки, які сьогодні прекрасно справляються не тільки з розважальною роллю, але і навчальною, розвиваючою функцією.

Однією з найбільш ефективних і результативних методик для розвитку малюка вважається розробка американського вченого і процвітаючого лікаря Глена Домана. Талановитий вчений розробив не тільки суперефективну методику, а й став засновником Інституту прискореного розвитку дитини.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

66 грн.
Артикул: 19219


66 грн.
Артикул: 19218Відгуки покупців:


Практика і наукові дослідження показали, що регулярне використання в гральній діяльності дитини елементів і предметів даної методики по 5 хвилин в день:

•сприяє розвитку різних відділів головного мозку;

•допомагає стрімкому розвитку фотографічної пам'яті;

•зміцнює знання з різних галузей, вони стають більш стійкими і усвідомленими;

•значно покращує не тільки розумову активність, але і фізичну, розвиває інтерес до всього, що відбувається навколо.

Вправи даної методики настільки різноманітні, що підійдуть для дітей різного віку, починаючи з 3-х місяців і до 12-14 років. Є певні вправи, які здатні захопити і зацікавити навіть дорослих. Методика Домана активно використовується в різних зарубіжних країнах, її практикують у багатьох процвітаючих дошкільних закладах.

Картки Домана допоможуть виростити справжнього вундеркінда!

Глен Доман тривалий час з колегами по нейрохірургії займався розробками в сфері лікування та реабілітації дітей з порушеннями функцій мозкової діяльності. При цьому вивчаючи тонкощі дитячої психіки, вчений зробив ряд вкрай важливих висновків:

1)Практичні дослідження вченого довели, що здорові нервові клітини дитячого організму під впливом спеціальних вправ починають працювати активніше, що дало можливість використання методики в розвитку абсолютно здорових дітей;

2)Уражені клітини головного мозку реабілітувалися швидше, при цьому дитина активно сприймала зорові, слухові і дотикові подразнення.

Описавши теоретичну складову методики вихователі, педагоги, педіатри та психологи всього світу почали активно використовувати знання в своїй практичній діяльності. Реалізувати цю практику допомагають спеціально розроблені картки, на яких є певна інформація.

Поспішайте зробити покупку яскравого і корисного набору в SHARATOYS!

Широкий вибір таких заготовок пропонує інтернет-магазин SHARATOYS! У батьків є прекрасна можливість придбати розвиваючі картки Домана для малюків різного віку за найнижчими і доступним більшості цінами! Наприклад, Картки з фактами Дерева, складаються з 20 окремих карток (дуб, верба, клен, ялина, береза, тополя, липа, каштан, горобина, осика, сосна, пальма, акація, в'яз, бук, ясен, граб, модрина, евкаліпт , катальпа).

Картки виготовлені з екологічно чистого ламінованого картону і підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток. На зворотному боці таких карток, як правило, написана точна інформація про зображення, дана загадка і цікаві факти для роздумів.

Працюючи в такому режимі, дитина в ігровій формі отримує ключові знання, які їй необхідні для нормального розвитку.

Як правильно вибрати картки Домана?

Першим критерієм для підбору карток Домана дитині повинно бути відповідність завдань віку дитини. Не варто починати з дуже складних завдань, але й легкі дитині швидко набриднуть. Тому, ідеально, якщо є можливість отримати консультацію у досвідченого педагога, вихователя або психолога. Наприклад, починати можна з карток для дошкільного віку, де розглядаються такі картинки, як МАМА, ТАТО, КОТ. Далі вправи ускладнюються тим, що картки об'єднуються в певні категорії знань (продукти харчування, тварини, овочі, фрукти). Такі завдання починають не тільки стимулювати розумову діяльність, а й спрямовуються на розвиток емоційного фону малюка.

Далі, у міру дорослішання і розвитку дитини картки починають ускладнюватися, на них з'являються реалістичні зображення тварин, процесів, об'єктів живої природи. Так, картки Домана з фактами «Космос» складаються з 20 картонних карток з фотографіями космічних об'єктів: Місяць, зірка, комета, планети сонячної системи, сонце, космічний корабель, галактика, астероїд, космонавт, затемнення, космічна станція, астероїд.

На звороті кожної з карток вказані цікаві факти про певний космічний об'єкт. Граючи в таку розважальну гру, дитина стрімко розвиває розумові знання і вміння. Вибирайте тільки найкращі іграшки для малюка з інтернет-магазином SHARATOYS, і ваша дитина завжди буде на крок попереду!

СТАТТІ

Користь музики для розвитку малюка

Деякі дорослі вважають, що музичні іграшки, які видають різноманітні звуки, є просто гучної і зовсім не потрібною для малюка забавою.

Методика раннього розвитку по Глена Доману.

Будь-які батьки мріють про швидкий і гармонійний розвиток своєї дитини.

Вибираємо корисний подарунок для школяра

Не знаєте, що піднести школяреві до майбутнього торжества? Мрієте, щоб ваш презент був схвалений як дитиною, так і його батьками?

Розвиваючі іграшки в житті дитини

Всі ми чудово знаємо, яку важливу роль відіграють розвиваючі іграшки в житті дитини. За допомогою гри дитина вчиться пізнавати

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2022 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys