(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(063) 400 48 48
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити

Все заказы отправляются после частичной оплаты

Мольберти

Що потрібно кожному, хто вирішив вникнути в тонкощі образотворчого мистецтва? Звичайно ж йому потрібно купити мольберт. Бо це - один з головних символів тонкого, творчого процесу малювання. На мольбертах створювалися великі шедеври, що захоплювали уяву людей навіть через кілька століть після свого створення.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

236 грн.
Артикул: 39181


93 грн.
Артикул: 71858


93 грн.
Артикул: 71856


61 грн.
Артикул: 71854


657 грн.
Артикул: 69809


391 грн.
Артикул: 68123


151 грн.
Артикул: 63071


560 грн.
Артикул: 51286


597 грн.
Артикул: 32861


836 грн.
Артикул: 19925


Товар закінчився38 грн.
Артикул: 40636


Товар закінчився31 грн.
Артикул: 19937


Товар закінчився401 грн.
Артикул: 19910


Товар закінчився35 грн.
Артикул: 39039


Товар закінчився266 грн.
Артикул: 50419


Товар закінчився247 грн.
Артикул: 40646


Товар закінчився58 грн.
Артикул: 50281


Товар закінчився199 грн.
Артикул: 39045Відгуки покупців:


Мольберт для малювання - обов'язкове пристосування для будь-якої людини, яка зважилася вникнути в найскладніші тонкощі образотворчого мистецтва. Він допомагає зручно встановити громіздке полотно, поглянути на нього з будь-яких ракурсів, вибрати потрібну позицію і приступити до малювання. Так, писати картини можна і без нього, але хіба з цього вийдуть справжні, класичні шедеври? Це навряд чи.

Дитячий мольберт допоможе дитині знайти свій шлях у цьому складному і важкому світі. Він зможе пробудити в майбутнії поколіннях справжню жагу до прекрасного, викликати зацікавленість у творчісті. А вона, як відомо є відображенням нашого внутрішнього світу. Малювання допомагає людині висловити те, що заховано глибоко в її підсвідомості. Творчість - один із шляхів самовдосконалення людини. Вона допомагає зрозуміти, куди слід йти далі по життю, як реалізувати себе. Навіть якщо ця реалізація, наприкінці, не матиме відношення до творчості. І купити мольберт для малювання - відмінне рішення для батьків, що хочуть допомогти своїй дитині знайти місце в нашому складному і мінливому житті.

Варто сказати, що мольберт двосторонній може знадобитися не тільки дітям, а й дорослим. Такі часто купують, коли потрібно підготуватися до якогось конкурсу чи просто, якщо хтось вирішить вникнути в таїнства образотворчого мистецтва. Жоден художник, що працює за заповітами класичної школи, не зможе обійтися без цього важливого і потрібного пристосування. Тому що тільки дошка мольберт може допомогти зручно і без зайвого клопоту встановити громіздкі полотна в потрібному положенні.

Також варто відзначити, що якість виконання самого мольберта може сильно вплинути і на якість роботи з ним. Від того, як він зібраний і з яких матеріалів зроблений, залежить і те, як він буде тримати полотно на місці. Часто трапляється так, що неякісні кріплення не витримують тиску або не можуть тримати завдане положення, через що вся конструкція падає, ховаючи під собою можливий шедевр образотворчого мистецтва. Так що якщо ви зважилися купити дитячий мольберт, то уважно стежте за тим, хто його зробив. Знайдіть на сайті ім'я виробника, після чого відвідайте офіційний сайт і почитайте відгуки. Це, і надана на сайті інформація, допоможуть визначитися - чи потрібно співпрацювати з цими людьми або краще пошукати кого-небудь іншого? Але в будь-якому випадку, чим більше інформації, тим краще.

Ціна мольберта може бути дуже різною. Ця частина образотворчого обладнання проводиться величезною кількістю фірм і компаній, кожна з яких встановлює свою вартість. Вона залежить не тільки від того, скільки матеріалів і часу витрачено на виробництво, але і від вартості перевезення від виробника до розповсюджувача. Це теж відіграє величезну роль, тому що з кожним роком доставка подібних товарів стає все більш дорожчою. І якщо  хочеться придбати не просто дитячий двосторонній мольберт, а річ, що прослужить довгі роки, багато хто звертається до закордонним фірмам. Що насправді може бути даремно, тому що вітчизняні компанії-виробники з кожним роком збільшують якість матеріалів і збірки. І зараз деякі з них можуть цілком спокійно конкурувати із зарубіжними аналогами, при тому, що вітчизняне виробництво виходить дешевше у багато разів.

Купити мольберт для дітей у нас варто з багатьох причин.

• Ми виконуємо свої обов'язки з усією віддачею. Це стосується як вибору постачальників товарів, так і контролю якості всього, що надходить на наш склад.

• У каталозі можна знайти все, що тільки потрібно починаючому художникові - є навіть магнітний мольберт, одне з останніх нововведень в техніці образотворчого мистецтва.

• Багато які товари, пропоновані нами, поставляються від вітчизняних виробників. Це дозволяє сильно скоротити значні витрати на доставку, що дає можливість надати вигідні умови співпраці для клієнта з будь-якого прошарку населення.

 

Варто додати, що у нас в каталозі можна знайти будь-який вид обладнання для художника - навіть настільний мольберт. Він відмінно підходить квартирам, де немає зайвого місця для об’ємного інвентарю.

Також варто додати, що така витончена деталь мистецького облаштунку додасть відмінної атмосфери в вигляд будь-якої квартири. Кожен гість, що побачить мольберт, зрозуміє, що тут живе по-справжньому творча особистість.

Мольберти - спадкоємці багатовікової традиції. Перші їх екземпляри з'явилися ще за часів античності і, можливо, навіть ще раніше. Археологи часто знаходили перші, пробні конструкції, зібрані з дерева і багато прикрашені бронзою. Так, в той момент живопис і портретне мистецтво не були розвинені так сильно, як зараз, а й мольберт того часу відрізнявся також сильно. Він був набагато простіше, більшість з подібних до них виробів можна було просто тримати в руках, а художники малювали сталевими стилусами поверх воскових табличок. Зображення з них потім переносилося на стіни, за допомогою фресок або фарб - в залежності від обставин. Але одне відомо точно - тоді ж почали закладатися перші цеглинки в міцну і витончену будівлю сучасного живопису.

Перші художники намагалися втілити свої думки примітивними методами. Але вже тоді було видно, наскільки сильно людину захоплює малювання. Тому що вона знаходила для творчості час навіть тоді, коли жила в печері і ледь могла зв'язно говорити. Багато вчених висувають схильність до творчості, до творення заради творення, як основну відмінну рису людини від тварини. Тільки у людини з'являється майже фізична необхідність в тому, що б реалізувати свої фантазії, які промайнули перед очима мрії, в щось фізичне. Під щось, що можна помацати, на що можна подивитися.

Але якщо в той час можливість займатися творчістю була лише в обраних, то зараз нею може займатися будь-хто - тут головне бажання. А все, що для цього потрібно, можна купити в нашому інтернет-магазині. Тим більше, що ми можемо реалізувати будь-які побажання - аж до індивідуального дизайну і якихось більш специфічних вимог. Головне тут - звернутися по вказаному на сайті номеру, обговорити всі виниклі питання з консультантом і замовити. Після чого можна спокійно чекати доставку саме того, що було замовлено - якісного мольберту за самою вигідною ціною. А потім залишиться тільки приступити до втілення свого творчого потенціалу в життя на шляху до великих творів і справжніх шедеврів образотворчого мистецтва. Та й дитину порадувати таким придбанням ніколи не буде зайвим - вона повністю зануриться в процес малювання, віддаючись на хвилі натхнення і фантазії, розвиваючи не тільки креативне мислення, а й просторову уяву. І ці навички завжди знадобляться малечі в житті, навіть якщо в майбутньому вона вибере професію, не пов'язану з малюванням.

СТАТТІ

Виховуємо творчу і креативну особистість.

З самих ранніх років батьки намагаються прищепити певний набір якостей дитині.

Пазли - основні переваги та особливості вибору

Про популярність даної гри напевно знають, як дорослі, так і діти.

Як вибрати ігровий розвиваючий килимок для дітей.

Перший час при появі на світ, малюк в основному їсть і спить.

Як вибрати ігрові підвіски на ліжечко для самих маленьких.

Кожен батько намагається дати своєму малюкові все найкраще, починаючи з перших днів життя.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2022 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys