(068) 630 68 69
(099) 220 54 64
(063) 400 48 48
(099) 220 54 64
sharatoys@gmail.com
КОШИК
Час щось купити
Каталог товарів

Конструкторы аналоги LEGO - бренди

Кожна дитина обожнює грати в конструктор. Це заняття здатне не тільки захопити його на кілька годин, але і допоможе малюкові правильно активно розвиватися. На сьогоднішній день ринок кишить безліччю різних варіацій, які дозволять грати разом з батьками, створювати неймовірні конструкції, проявивши фантазію. Кожен раз гра буде зовсім іншою, але захоплючою і пізнавальною.

Розгорнути
Згорнути

Впорядкувати по: Популярності     Від дешевих до дорогих     Від дорогих до дешевих     Останні надходження

471 грн.
Артикул: 30906


11 грн.
Артикул: 30832


154 грн.
Артикул: 15736


195 грн.
Артикул: 15235


488 грн.
Артикул: 57246Відгуки покупців:


Користь дитячих конструкторів

Виробники випускають вироби з різних матеріалів для різних вікових груп. Давайте розглянемо, як вплине будь-який набір на маленького чоловічка.

1. Просторове мислення. Дитина в ході гри пізнає різні співвідношення елементів конструктора.

2. Конструктивні здібності, образне мислення. Розуміння того, як можна створити який-небудь об'єкт.

3. Дрібна моторика і окомір. Підбираючи складові для побудови певної конструкції, малюк тренує очі, вчиться порівнювати розміри деталей.

4. Здатність до математики. Вчені довели, що чим краще дитина управляється зі складанням конструктора, тим краще він знає рахунок.

5. Логіка і самостійність. При вирішенні задачі доводиться знаходити різні шляхи.

6. Мова і навички соціалізації. В процесі гри діти пояснюють, що роблять, відповідають на питання, починають використовувати більше різних прикметників. На даний момент навіть при лікуванні мовних порушень та аутизму стали використовувати конструктор. Примітно, що ще в 1880 році німці почали випуск конструктора, схожого з нинішнім Лего. Деталі були виконані з суміші крейди і кварцу. Такий набір був у дитинстві навіть у Ейнштейна. Сучасні виробники пропонують велику різноманітність наборів. Безсумнівним лідером є Лего, але його можна замінити більш дешевими якісними аналогами, які повністю з ним сумісні. Слід звернути увагу на такі торгові марки:

• Brick;

• AUSINI;

• SLUBAN;

• Місто Майстрів.

• MINECRAFT.

При роботі з подібними конструкторами хлопчики й дівчатка отримають різнобічний розвиток, активізують процеси, пов'язані з дотиком, моторикою, сприйняттям форми.

Вибираємо конструктор

Каталог інтернет-магазину Shara Toys рясніє кількістю пропозицій для діточок різних вікових груп. Щоб набір виконував свою функцію, приніс дитині радість, потрібно підійти до вибору відповідально. Необхідно враховувати:

• Вік. Для самих маленьких чудово підійдуть кубики. Представлені аналоги Лего призначені для дітвори віком від 6 років. Підліткам слід підбирати конструктор, який представляє собою діючу модель конкретного пристрою.

•Рівень розвитку. Іноді малюк випереджає за розвитком однолітків і занадто прості моделі йому будуть не цікаві.

• Тематику набору. Враховуйте інтереси улюбленого чада, чи зможе дитина працювати з пропонованими деталями, чи буде це йому цікаво.

• Кількість деталей. У кожному наборі зазначено в описі. Бажано, щоб було достатньо багато. У подібному випадку з'явиться можливість збирати безліч різних конструкцій, що захопить дитину на тривалий час.

Визначтеся з видом конструктора:

• м'які - для самих маленьких;

• дерев'яні - з двох років;

• пластмасові - для будь-якого віку;

• металеві - від п'яти років;

• магнітні - цікаві дітям різного віку.

На сторінці нашого каталогу представлені пластмасові аналоги такого популярного Лего, які порадують відмінною якістю і привабливою вартістю. Якщо ви вирішили купити подарунок улюбленому чаду, у нас відшукаєте безпечні у використанні набори різної тематики, які принесуть задоволення дітям і батькам.

СТАТТІ

Дитячі музичні інструменти - користь і задоволення

Допоможуть сформувати і розвинути творчі здібності дитячі музичні інструменти. Саме музика дуже корисна для емоційного виховання і розвитку слухового апарату.

Дитячі футболки з українською символікою - одяг для маленьких патріотів!

Вирішили поповнити гардероб дитини чимось новеньким і оригінальним? Прекрасним рішенням стануть дитячі футболки з українською символікою.

Розвиваючі іграшки в житті дитини

Всі ми чудово знаємо, яку важливу роль відіграють розвиваючі іграшки в житті дитини. За допомогою гри дитина вчиться пізнавати

Методика раннього розвитку по Глена Доману.

Будь-які батьки мріють про швидкий і гармонійний розвиток своєї дитини.

Всі статті та поради →

МИ ОБІЦЯЄМО:

100% Гарантія

100% гарантія на весь наш товар

Швидка доставка

Швидка доставка по всій Україні - від 2-х днів

Висока якість

Висока якість

усього представленого на сайті асортименту

Інформація та допомога Сервіс та продукція Про компанію
Як зробити замовлення Оплата і доставка Про нас
Обмін і повернення
КонтактиПриймаємо до оплати
© 2013 - 2020 Інтернет магазин дитячих іграшок Shara Toys